Nabídka vín
Často hledané

TERRA de LOBOS IGP Tejo (suché, bílé)

Cena: 145 Kč Není skladem

Popis zboží

Hrozny: 60% Fernao Pires, 40% Sauvignon Blanc

Region: Ribatejo-Almeirim, Portugalsko

Barva: Citronově žlutá se zeleným odrazem

Charakteristika: elegantní vůně sušeného ovoce s výraznou stopou meruněk v kombinaci se svěží a charakteristickou vůní Sauvignonu Blanc. Dobře vyvážená kyselost, osvěžující, plná chuť, dobrá struktura dávající vínu středně dlouhou dochuť na patře.

Podáváme k: grilované ryby, plody moře, těstoviny, sýry, bílá masa, pikantní pokrmy

Teplota: 8°C - 11°C; Alkohol: 13 % obj. Láhev: 0,75 l

Klima: středomořské, Půda: písčitá 

TERRA de LOBOS suché, bílé víno, vyrobené z odrůd révy Fernao Pires a Sauvignon Blanc. Hrozny zmíněných odrůd dozrály na samostatných prosluněných vinicích v kraji Ribatejo, region Almeirim v Portugalsku. Klima je středomořské, půda písčitá.Víno je charakterizováno elegantní, výraznou vůní s náznakem sušeného ovoce a zralých meruněk. Chuť je osvěžující, vyvážená. Doprovodí skvěle pokrmy z ryb, těstovin, bílého masa a chutná také výborně jen tak správně vychlazené v horkém letním dni. Alkohol 13% Obj.

Víno získalo 87 bodů ze 100 možných v pravidelném hodnocení vín, organizovaném Wine Enthusiast, který patří k nejprestižnějším, odborným, vinařským, magazínům světa.

Výrobce: Casal Branco-Sociedade de Vinhos S.A., Quinta do Casal Branco - E.N. 118, Km 69, 2080-187 Almeirim, Portugalsko

Alergeny

Obsahuje siřičitany

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu