Nabídka vín
Často hledané

TERRA de LOBOS IGP (suché, červené)

Cena: 150 Kč Není skladem

Popis zboží

Réva: Castelao, Cabernet Sauvignon

Region: Ribatejo, Almeirim, Portugalsko

Barva: sytě purpurově červená

Charakteristika: kořeněná vůně černého ovoce a lesních bylin. Hebká,komplexní, bohatá , středně dlouho trvající v konci lehce nasládlá chuť, výtečně vyvážená kyselost.

Podáváme k: červená masa, omáčky,zrající sýry, zvěřina, skopové.

Teplota: 16°C - 18°C , Alkohol: 13,5 % obj. Láhev: 0,75 l

Klima: středomořské, Půda: písčitá 

suché červené víno 

TERRA de LOBOS Tinto je suché, červené víno z odrůd révy Castelao, Cabernet Sauvignon, pěstovaných na samostatných 50 let starých vinicích v kraji Ribatejo, region Almeirim, Portugalsko. Sklizeň hroznů probíhá v nočních hodinách, kdy klesne venkovní teplota. Půda je zde písčitá a klima středomořské.Citlivě zcelené cuvée se honosí příjemnou, výraznou vůní lesních plodů. Chuť je hladká, bohatá na minerální a nasládlé kořeněné tóny se středně dlouho trvající dochutí na patře. Dobře se pije k červeným grilovaným a pečeným masům, omáčkám, zrajícím sýrům, zvěřině a dalším sezóním jídlům. Alkohol 13,5% Obj.

Víno získalo 86 bodů ze 100 možných v pravidelném hodnocení vín, organizovaném Wine Enthusiast, který patří k nejprestižnějším, odborným, vinařským, magazínům světa.

Výrobce: Casal Branco-Sociedade de Vinhos S.A., Quinta do Casal Branco - E.N. 118, Km 69, 2080-187 Almeirim, Portugalsko

Alergeny

Obsahuje siřičitany

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu