Nabídka vín
Často hledané

QUINTA do CASAL BRANCO Red blend DOC Tejo (suché, červené)

Cena: 165 Kč Není skladem

Popis zboží

Réva: Castelao,  Cabernet Sauvignon, Touriga Nacional a Alicante Bouschet

Region: Ribatejo,Almeirim, Portugalsko, Barva: Jasně rubínově červená

Charakteristika: Plná a příjemná vůně lesních plodů, koření a stopou čokolády. Intenzivní chuť lesního ovoce, elegantní tanin, dlouhá kořeněná a sametová dochuť.

Podáváme k: červená masa, omáčky, zrající sýry, zvěřina, pikantní jídla

Teplota: 16°C - 18°C; Alkohol: 13,5 % obj.; Láhev: 0,75 l

Půda: písčitá, Klima: středomořské

suché červené víno

 QUINTA do CASAL BRANCO Red blend, je výtečné cuvée z odrůd révy Castelao, Cabernet Sauvignon , Touriga Nacional a Alicante Bouschet dozrávajících na samostatných vinicích v kraji Ribatejo, region Almeirim v Portugalsku. Půda je zde písčitá, klima středomořské. Víno je také školeno po dobu 6 měsíců v dubových sudech.

Má plnou, hebkou, výraznou chuť zralých černých a červených lesních plodů s dlouhotvající  dochutí na patře a znatelným, lehce nasládlým taninem v konci. Příjemné, silné aroma zralých ostružin a černého rybízu výtečně doprovází jeho excelentní chuťové vlastnosti. Výtečně doprovodí grilovaná a pečená červená masa, zvěřinu, zrající sýry i pikantní kulinářské speciality asijské kuchyně!!! Doporučujeme.

Výrobce: Casal Branco-Sociedade de Vinhos S.A., Quinta do Casal Branco - E.N. 118, Km 69, 2080-187 Almeirim, Portugalsko

Alergeny

Obsahuje siřičitany

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu