Nabídka vín
Často hledané

O firmě

Již více než 15 let pracujeme s vínem a od roku 2000 dovážíme a distribuujeme vína několika renomovaných výrobců z celé Evropy. V současné době zastupujeme na českém trhu portugalské, španělské a italské výrobce velmi kvalitních vín všech kategorií.

Naší nabídku vždy sestavujeme na základě pečlivých studií trhu, kdy se snažíme vyplnit zjištěné mezery na trhu s vínem. Proto je naše nabídka vždy neotřelá a velmi konkurenční. Pokud tedy pro svojí restauraci hledáte sortiment, který Vám přinese exklusivitu a odliší Váš podnik od konkurence, pak naše nabídka je pro Vás ideální příležitost. V konkurenčním boji obstojíte jedině když budete jiní než ostatní. A to je to, co Vám nabízíme.

Ve stejném duchu oslovujeme Vás, zákazníky - spotřebitele, kteří milují víno a stále hledají nové možnosti nákupu zajímavých a kvalitních vín. K výběru Vám poslouží náš přehledný E-shop s jednoduchým způsobem objednávání a podrobným popisem důležitých vlastností a původu vín.

Dovolte mi, abych Vám osobně popřál příjemné chvíle strávené při brouzdání naší nabídkou a také mnoho neopakovatelných kulinářských zážitků zprostředkovaných našimi víny u Vás doma.

Pavel Trčka,

jednatel společnosti