Nabídka vín
Často hledané

FALCOARIA Classico DOC (suché červené)

Cena: 280 Kč Není skladem

Popis zboží

Hrozny: Castelao, Alicante Bouschet, Touriga Nacional, Cabernet Sauvignon, Petit Verdot

Region: Ribatejo, Almeirim, Portugalsko

Barva: Temně rubínově červená

Charakteristika: Intenzivní aroma lesních plodů a černého rybízu. Výrazná chuť lesních plodů, hladký, znatelný tanin, dlouhotrvající dochuť se stopou černého rybízu na patře. Dobrý potenciál ke zrání v láhvi.

Vhodné k: červená masa, zvěřina, sýry, pikantní jídla

Podávat při teplotě: 16°C až 18°C, Kategorie vína: DOC ,Alkohol: 14 % obj., Lahev: 0,75 lt , Klima: středomořské, Půda: písčitá hlína 

 FALCOARIA Red řadí odborníci vinařského i spotřebitelského světa k vínům nejvyšší kvality. K výrobě byly použity hrozny odrůd révy Castelao,  Cabernet Sauvignon, Touriga Nacional, Alicante Bouschet a Petit Verdot, jenž dozrály na samostatných 50 let starých vinicích v kraji Tejo, region Almeirim v Portugalsku. 

 Po šetrném vylisování hroznů mošt fermentuje v betonových kádích při kontrolované teplotě 25°C až 28°C.  50% vína je následně školeno v nových francouzských dubových sudech a 50% vína je školeno v již jednou až dvakrát použitých dubových sudech po dobu 13 měsíců. Výsledkem je jedinečné víno velkého stylu s potenciálem dalšího zrání, které bude vždy neotřelým a vysoce ceněným doplňkem podávaného menu.

Výrobce: Casal Branco-Sociedade de Vinhos S.A., Quinta do Casal Branco - E.N. 118, Km 69, 2080-187 Almeirim, Portugalsko

Alergeny

Obsahuje siřičitany

Složení a informace

akce0

Odeslat honocení produktu